Ak Parti Karamürsel Kongresi Yapıldı

AK Parti Karamürsel ilçe kongresi tamamlandı. Mevcut başkan Recep Demirel, yeniden başkan seçildi.AK Parti 5. Olağan kongresi Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı...

Ak Parti Karamürsel Kongresi Yapıldı

banner390
AK Parti Karamürsel ilçe kongresi tamamlandı. Mevcut başkan Recep Demirel, yeniden başkan seçildi.

AK Parti 5. Olağan kongresi Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Recep Seyyar, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve parti teşkilatı katıldı. Kongrede, konuşma yapan ilçe başkanı Recep Demirel, "Karamürsel’de AK Parti için çok çalıştık, çalışmaya’da devam ediyoruz. Yeni oluşumla beraber partimizi daha iyi yöneteceğimizden eminim. 2015’de yapılacak olan seçimlerde inanıyorum ki, Karamürsel’den AK Parti’ye oy patlaması yaşanacak" şeklinde konuştu.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Karamürsel AK Parti teşkilatının çalışmalarından söz ederek, yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından 401 seçilmiş delege, yeni yönetim kurulu ve ilçe başkanını seçmek için sandık başına gitti. Yapılan seçimin ardından mevcut başkan Recep Demirel yeniden AK Parti Karamürsel ilçe başkanı seçildi. Demirel’in yönetimi ise, Burhan Gülbaş, Tuncay Çetinbaş, Tuğba Türkmen, Kazım Ersan, Sait Mete, Kübra Karacan, Kerim Kartal, Erdoğan Çimen, Timuçin Uysal, Sercan Altun, Mükerrem Özeren, Feridun Erturan, Hasan Olgun, Vehbi Karataş, Ferda Altın, Mustafa Çimen, Hasan Gündüz Hüseyin Yanık, Dilek Yüksel, M. Murat Piranoğlu, Mustafa Şağban, Ufuk Demir, Ramis Bilgiç, ve Mustafa Çelik’ten oluştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.