Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkanları Bursa’da Buluştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim...

Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkanları Bursa’da Buluştu

banner390
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bursa’da düzenlenen AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanları 2. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla düzenlenen Ak Partili Büyükşehir Belediye Başkanları da katıldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açılışını gerçekleştirdiği toplantı dört saat sürdü. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen. Toplantıda Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katıldı. Toplantı bugün de mali, hukuki, idari, imar ve altyapı gibi konuların görüşülmesiyle devam edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.