Başkan Toltar’dan Halk Günü

Dilovası’nda yaşayan vatandaşları makamında misafir eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, farklı istek ve temennileri dinledi.Başkan Toltar düzenli olarak yapılan halk günleri için, “Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde,...

Başkan Toltar’dan Halk Günü

banner390
Dilovası’nda yaşayan vatandaşları makamında misafir eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, farklı istek ve temennileri dinledi.

Başkan Toltar düzenli olarak yapılan halk günleri için, “Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir, önerileri bizim için çok önemli. Üreten genç bir Dilovası için şeffaf, katılımcı ve ortak akılla yönetim anlayışımız var. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesidir” dedi.

Halk Günü toplantısında Belediye Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları, birim müdürleri de hazır bulundu. Başkan Toltar, vatandaşların en çok iş isteğinde bulunduğunu kaydetti. Vatandaşların Dilovası’na önümüzdeki günlerde açılacak olan İş-Kur Dilovası şubesine başvurarak kısa sürede meslek eğitimleri ve bu eğitimlerin ardından da kolay bir şekilde iş bulabileceklerini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.