Başkan Üzülmez’den Hacı Ziyaretleri

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, kutsal topraklara gidip hac farizesini gerçekleştiren Kartepeli hacıları evlerinde ziyaret ediyor.Kutsal topraklara giderek hacı olan Kartepeli hacıları ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e...

Başkan Üzülmez’den Hacı Ziyaretleri

banner390
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, kutsal topraklara gidip hac farizesini gerçekleştiren Kartepeli hacıları evlerinde ziyaret ediyor.

Kutsal topraklara giderek hacı olan Kartepeli hacıları ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e koordinatörler Yusuf Özdemir ve Şemistan Subaşı ile mahalle muhtarları ve AK Parti Kartepe İlçe yöneticileri ve mahalle temsilcileri de eşlik etti. Kartepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde hacı Sami ve Muradiye Kırcı, Derbent Mahallesi’nde hacı Ahmet Cevdet ve Nurhayat Güray, hacı Muhittin ve Huriye Demirci, Suadiye Mahallesi’nde hacı Orhan ve Melek Seymenbaşı, Köseköy Mahallesi’nde hacı Osman Sarı’yı evlerinde ziyaret eden başkan ve beraberindekiler “Hacılığınızı Allah Kabul etsin” dileklerinde bulundular.

Başkan Üzülmez, “Hacı olarak sağlıkla aramıza hoş geldiniz. Allah yerine getirdiğiniz ibadetlerinizi kabul etsin” diyerek hacılarla sohbet etti. Hacıların hac farizesi sırasında yaşadığı duygu yükünü paylaşan başkanın ziyareti ikramlar eşliğinde sohbet ve iyi dileklerin sunulmasıyla sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.