banner417
banner425
20 Aralık 2014 Cumartesi 09:39
24 Okunma
Darıca Plajları Yaza Hazırlanıyor
banner416
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’la birlikte Bayramoğlu sahillerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Karaosmanoğlu, 3 kilometrelik Bayramoğlu sahilinde geçtiğimiz yıl halk plajları oluşturulduğunu söyleyerek, devam eden 2. etap çalışmalarıyla birlikte yaz aylarında yeni plaj alanları oluşturulacağını söyledi. Başkan Karaosmanoğlu, yetkililerden çalışmaların hızlandırılması ve yaz aylarına kadar tamamlanmasını isterken, “Darıca Bayramoğlu sahillerinde oluşturduğumuz plajlara halkımız yoğun ilgi gösterdi. Bizlerde yeni plaj alanları oluşturulması yönünde çalışmalarımıza başladık. Önümüzdeki yaz aylarında daha modern ve daha geniş alanlarda halkımızı denizle buluşturacağız” diyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise Darıca’nın artık bölgede cazibe merkezi haline geldiğini ifade ederek, “Büyükşehir Belediyemizle birlikte sahillerimizde yaptığımız düzenlemelerle birlikte bölge halkımız artık Darıca’da gönül rahatlığıyla yüzüyorlar. Devam etmekte olan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte halkımız daha geniş bir sahil bandında denize girebilecekler. Darıca Turizm kenti olma yolunda hızla ilerliyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek düşüncelerini açıkladı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426