Derbent İstasyon Parkı Revize Ediliyor

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Derbent tren istasyonu yanında bulunan İstasyon Parkı’nın oyun gruplarını yeniliyor.Kartepe Belediyesi ekipleri, park ve bahçelerdeki yenileme ile düzenleme çalışmalarına ilçenin...

Derbent İstasyon Parkı Revize Ediliyor

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Derbent tren istasyonu yanında bulunan İstasyon Parkı’nın oyun gruplarını yeniliyor.

Kartepe Belediyesi ekipleri, park ve bahçelerdeki yenileme ile düzenleme çalışmalarına ilçenin farklı bölgelerinde devam ettiriyor. Belediye ekipleri, Kartepe ilçesindeki dinlence ve oyun alanlarının revizyon çalışmalarının bir ayağını da Derbent İstasyon Parkı’nde yürütüyor. Mevcut park alanındaki oyun gruplarını söken ekipler alanı bordürlerle genişletti. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı 3 kişilik inşaat ekibi, alana 13 metreküp beton dökerek zemini düzleştirdi ve hazır hale getirdi. Kauçuk ile kaplanacak zemine daha sonra oyun gruplarının da montesini gerçekleştirecek ekipler parkı yeni görünümü ile en kısa sürede bölge halkının hizmetine sunmayı hedefliyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.