banner417
banner425
11 Kasım 2014 Salı 11:52
11 Okunma
Dilovası Belediyesi İhtiyaç Sahiplerin Yanında
banner416
Dilovası Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahiplerine hızlı ve düzenli bir şekilde yardım ulaştırmaya devam ediyor.

Kurmuş olduğu profesyonel hizmet altyapısıyla çalışmaları gece gündüz sürdüren Dilovası Belediyesi halka verdiği önemi gerçekleştirdiği projelerle her fırsatta gösteriyor. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan tespitler sonucu hazırlanan listeler doğrultusunda yapılan gıda ve ekmek yardımı Dilovalı vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Vatandaşların müracaat ederek başvurdukları kayıtlar doğrultusunda sorunsuz bir şekilde, ilçe sınırlarında bulanan ekmek fırınlarından ekmeklerini fiş karşılığında alabiliyor. Ayrıca titiz bir araştırma sonrası belirlenen yardıma muhtaç ailelere Belediye ekiplerince adreslerine gidilerek kuru gıda yardımı yapılıyor. Dilovası Belediyesi olarak önem verdikleri konularından birisi de ilçede bulunan yardıma muhtaç vatandaşlara yardım eli uzatmak olduğunu belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Sosyal ve Şeffaf Belediyecilik anlayışla halkın sürekli yanında olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Sözlerine devam eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Dar gelirli ve mağdur durumdaki insanlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz. Onların yalnız olmadıklarını bizim yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz ve göstereceğiz. Bu çerçevede daha öncede devam eden dar gelirli insanlarımıza gıda ve ekmek yardımlarını aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz. Belediyemiz sosyal sorumluluklarının bilinci ile çalışmalarına devam edecektir. Sadece bu aya özel olmamakla beraber diğer aylarda da dar gelirli vatandaşlarımıza elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz. Bizlere yapılan bir hayır duası ise en büyük mutluluğumuz olacaktır” diye konuştu

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426