Engelliler, İstek Ve Şikayetlerini Kısa Mesajla Bildirecek

İzmit Belediyesi engellilere yönelik hayata geçirdiği hizmetle, engelli vatandaşlar istek ve şikayetlerini kısa mesaj ile aktarabilecek.İzmit Belediyesi’nce hayata geçirilen yeni uygulama ile engelli vatandaşlar istek ve şikayetlerini kısa mesaj...

Engelliler, İstek Ve Şikayetlerini Kısa Mesajla Bildirecek

banner390
İzmit Belediyesi engellilere yönelik hayata geçirdiği hizmetle, engelli vatandaşlar istek ve şikayetlerini kısa mesaj ile aktarabilecek.

İzmit Belediyesi’nce hayata geçirilen yeni uygulama ile engelli vatandaşlar istek ve şikayetlerini kısa mesaj yoluyla belediyeye iletebilecek. Uygulama ile ilgili bilgi veren İzmit Belediyesi yetkilileri, “İşitme ve konuşma engelli vatandaşlarımız belediyemiz ile ilgili istek ve şikayetlerini cep telefonlarından kısa mesaj yoluyla bildirme imkanına sahipler. ’IZMITENGELSIZ’ boşluk bırakılıp istek ve şikayetin konusu yazıldıktan sonra 4730’a kısa mesaj atıldığında bu mesaj ilgili arkadaşın önüne düşmekte ve hemen değerlendirmeye alınmaktadır. İstek ve şikayet sonuçlandığında da engelli vatandaşa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılarak vatandaşların belediyeye gelmeden sorunu çözüme kavuşmaktadır” dediler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.