İha’dan Vali Güzeloğlu’na Ziyaret

İhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürlüğü, Kocaeli Valiliği’ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.İhlas Haber Ajansı (İHA) Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı ve muhabirler...

İha’dan Vali Güzeloğlu’na Ziyaret

banner390
İhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürlüğü, Kocaeli Valiliği’ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İhlas Haber Ajansı (İHA) Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı ve muhabirler Kaan Ülker ile Gürcan Yılmaz, Valiler Kararnamesi ile Mersin Valiliği’nden Kocaeli Valiliği’ne atanan Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti. İHA Kocaeli Bölge Müdürü Çorbacı, Valis Güzeloğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi. Vali Güzeloğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ülkemizde basını fotoğraf çekmek olarak görmemek gerekiyor. Önemli olan bir basın mensubunun topluma verdiği doğru ve güvenilir bilgidir. Bu neticede İhlas Haber Ajansı, ülkemiz için köklü ve önemli bir basın kuruluşudur" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.