banner417
banner425
29 Kasım 2014 Cumartesi 09:42
23 Okunma
İzmit Belediyesi Eğitime Önem Veriyor
banner416
İzmit Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitimlerle çalışanlara çeşitli konularda bilgilendirmelerde bulunuluyor.

Belediyenin çeşitli birimlerinde görev yapan 30 personele de işyeri çalışma kuralları, disiplin ilkeleri, iş sağlığı ve güvenliği yükümlülükleri, belediyenin hiyerarşik yapısı, hizmet birimlerinin faaliyetlerinin genel tanımı gibi konuları kapsayan eğitim verildi. Eğitimdeki amacın personelin çalıştıkları kuruma karşı aidiyet duygularını arttırmak ve yaptıkları işin önemi hakkında farkındalık oluşturarak kurumsal kimlik bilincini oluşturmak olduğu kaydedildi.

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Örgev yaptığı açıklamada, “Başkanımız, İzmit Belediyesi’ni büyük mutlu bir aile olarak görmektedir. Yapılan her başarılı işte en üstten en alta kadar tüm çalışanların katkısı bulunmaktadır. Belediyemizin benimsediği misyon ve hedeflediği vizyona ancak çalışanlarımız ile ulaşabiliriz. Eğitimlerle mutlu, motivasyonu yüksek, eğitimli, bilgi ve bilinç düzeyi yüksek bir insan kaynağına sahip olacağımızı biliyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim ve seminerlerimiz devam edecektir” dedi.

Eğitim sırasında Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Nedim Ulutaş da hazır bulundu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426