İzmit Belediyesi’nden Kadınlara Ücretsiz Salonlar

İzmit belediyesi, kadınlar için kentin değişik noktalarında fitness salonları açtı.İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kadınlar için açılan fitness salonlardan şimdiye kadar bine yakın kişinin yararlandığı...

İzmit Belediyesi’nden Kadınlara Ücretsiz Salonlar

banner390
İzmit belediyesi, kadınlar için kentin değişik noktalarında fitness salonları açtı.

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kadınlar için açılan fitness salonlardan şimdiye kadar bine yakın kişinin yararlandığı öğrenildi. Halen Yahya Kaptan Mahallesi Hanımeli Kültür Merkezinde, Yuvam’daki Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde, 42 Evlerde Sağlık Ocağı Binasında, Belsa B Blok 9. katta, Akmeşe Mahalle Konağında , Kent Konut 1.Etapta , Malta Mahallesinde ve Kuruçeşme Kültür Merkezinde fitness salonları bulunduğunu söyleyen yetkililer, "Ücretsiz olan salonlara kadınların yoğun ilgisi var. Hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında faaliyette olan salonlarda uzaman görevlilerce kadınlar rahatlıkla spor yapabiliyorlar. Yoğun ilgi üzerine yeni fitness salonu açılması için harekete geçildi. Kent Konut 2.Etap,Tüysüzler Mahalle Konağında, Tavşantepe Mahalle Konağında ve Yenidoğan Kültür Merkezinde yeni salonları yakında hizmete açacağız” dediler.

Salonlardan yararlanan kadınlara da böyle bir projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ederek,"Özel salonlara gitmeye gerek yok. Belediyenin salonlarında da her türlü imkan var” şeklinde konuştular.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.