İzmit Belediyesi’nden Ziyarete Devam

İzmit Belediyesi tarafından 5 yıldan beri sürdürülen mahalle inceleme gezileri, devam ediyor.Haftada 2 gününü mahallelerde geçirerek, vatandaşın şikayet ve dileklerini dinleyen İzmit Belediyesi’nin son durağı Hacıhasan mahallesi oldu. Mahalledeki...

İzmit Belediyesi’nden Ziyarete Devam

banner390
İzmit Belediyesi tarafından 5 yıldan beri sürdürülen mahalle inceleme gezileri, devam ediyor.

Haftada 2 gününü mahallelerde geçirerek, vatandaşın şikayet ve dileklerini dinleyen İzmit Belediyesi’nin son durağı Hacıhasan mahallesi oldu. Mahalledeki ziyarete, İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, Mahalle Muhtarı Ömer Uzun katıldı. Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut Cadde ve sokakları dolaşarak, yapılan hizmetler ve eksikler hakkında muhtar Uzun’dan bilgi aldı.

Her zaman halkın yanında olmaya çalıştıklarını söyleyen İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut, “Halkımıza hizmette bize engel yok. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmenin çabası içindeyiz. Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın göreve geldiği ilk hafta başlattığı mahalle inceleme gezilerine hiç ara verilmedi. Yeni dönemde inceleme gezi programına köyleri de dahil ettik. Haftanın en az 2 gününü mahalle ve köylerde geçiriyoruz. Belediye Başkanımızın, her zaman vatandaşı ayağınıza getirmeyin, siz vatandaşın ayağına gidin. Belediyecilik, mahallede, sokakta yapılırsa başarılı olunur, dediğinden yola çıkarak, çalışıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.