Kartepe Belediyesi’nde Aile Eğitimi Semineri

Kartepe Belediyesi, personelinin gelişimine katkı da bulunmak amacıyla çalışanlarına aile eğitimi semineri verdi.Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, 2014 yılı eğitim programlarının son seminerinde personelinin gelişimine...

Kartepe Belediyesi’nde Aile Eğitimi Semineri

banner390
Kartepe Belediyesi, personelinin gelişimine katkı da bulunmak amacıyla çalışanlarına aile eğitimi semineri verdi.

Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, 2014 yılı eğitim programlarının son seminerinde personelinin gelişimine katkı da bulundu. Kartepe Belediyesi, tüm çalışanlarını hedef alan eğitim seminerlerinin bu yıl ki son etkinliğinde aile eğitimi konusunda personeli bilgilendirildi. Belediye hizmet binası toplantı salonunda Aile Eğitimi Uzmanı Didem Korlu tarafından verilen eğitim seminerinde; anne babalığın anlamı, anne baba tutumları ve bu tutumların çocuklar üzerindeki etkileri katılımcılara aktarıldı.

Gelecek yıl eğitim programı çerçevesinde anne ve babalara birçok teknik öğretilerle çocuklarla doğru iletişime geçme ve böylece mutlu aileler oluşturma hedefiyle yeni seminerlerinde düzenleneceğini belirten İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, “Başkanımızın iş hayatında başarıyı yakalamanın önce aile içinde başladığı düşüncesinden hareketle uygulamaya başladığımız eğitim seminerlerimizin, yeni yılda çeşitlenerek devam edeceğini” belirttiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.