Kartepe’de Ahşap Kent Mobilyaları Renklendi

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklardaki ahşap kent mobilyalarının düzenli ve görsel açıdan uyumlu olması amacıyla Osmangazi Parkı’ndaki bank ve pergolalarını boyayarak renklendirdi.Kamusal alanlardaki ahşap...

Kartepe’de Ahşap Kent Mobilyaları Renklendi

banner390
Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklardaki ahşap kent mobilyalarının düzenli ve görsel açıdan uyumlu olması amacıyla Osmangazi Parkı’ndaki bank ve pergolalarını boyayarak renklendirdi.

Kamusal alanlardaki ahşap bakım çalışmalarına hız veren Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Emekevler mahallesindeki Osmangazi Parkı’nda çalışma yaptı. Marangozhane ekibince yürütülen bakım çalışmasında geçen yıl açılan park alanında 13 bank ve 10 metre boyundaki pergola selilozik bazlı açık meşe rengindeki boya ile renklendi. Kartepe Belediyesi ekipleri doğal hava şartlarında rengini kaybeden ya da yoğun kullanımdan dolayı esneyen ahşap kent mobilyalarının bakım çalışmalarını da diğer parklardaki boyama programı çerçevesinde önümüzdeki günlerde devam ettirerek renklendirecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.