Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu Fabrika Gezilerini Sürdürüyor

Kocaeli genelinde fabrika gezilerini sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu kez de bir karton fabrikasına ziyarette bulundu.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kent genelinde faaliyet...

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu Fabrika Gezilerini Sürdürüyor

banner390
Kocaeli genelinde fabrika gezilerini sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu kez de bir karton fabrikasına ziyarette bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kent genelinde faaliyet gösteren fabrikalara gerçekleştirdiği ziyaretleri sürdürüyor. Bu kapsamda çeşitli faaliyet alanları bulunan fabrikalarda incelemelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, son olarak Başiskele’de bulunan bir karton fabrikasını ziyaret etti.

Fabrikanın Genel Müdürü Haluk İber tarafından karşılanan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na, Başkan Danışmanı Gültekin Görüm de eşlik etti. Ziyarette fabrikanın işleyişi hakkında çeşitli bilgiler alan Başkan Karaosmanoğlu daha sonra çalışanlarla birlikte yemek sırasına girdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.