Köylerdeki İhtiyaç Sahipleri Belirleniyor

İzmit Belediyesi, mahalli seçimler sonrası sorumluluk alanına dahil olan köylerde, ihtiyaç sahibi vatandaşların tespiti için çalışma başlattı.Belediyenin Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma ile köylere...

Köylerdeki İhtiyaç Sahipleri Belirleniyor

banner390
İzmit Belediyesi, mahalli seçimler sonrası sorumluluk alanına dahil olan köylerde, ihtiyaç sahibi vatandaşların tespiti için çalışma başlattı.

Belediyenin Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma ile köylere gidilerek buralardaki 65 yaş üstü, engelli, hasta ve yatalak, dul maaşı alanlarla yardıma muhtaç kişiler belirlenip kayıt altına alınıyor. Belediye yetkilileri Akpınar, Kabaoğlu ve Kulfallı köylerine giderek buralarda konuyla ilgili çalışma yaptılar. Kabaoğlu Muhtarı Ali AKBAŞ, Kulfallı Muhtarı Yüksel Oğuz ve Akpınar Muhtarı Ali Obuz ile görüşen yetkililer, “Kimin yardıma muhtaç olduğunu en iyi muhtarlarımız bilir. Yaptığımız çalışmada en büyük desteği muhtarlarımızdan görüyoruz. Kendilerine teşekkür ederiz” dediler.

Belediye yetkilileri, köylerde yaşlı ve yatalak hastaları da ziyaret edip Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın mesajını ilettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.