Türkiye Yelken Şampiyonu, Başkan Baran’ı Ziyaret Etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Samsun’da düzenlenen Türkiye Yelken Şampiyonası da kendi sınıfın da birinci olan Ömer Işık’ı makamında ağırladı.Türkiye Yelken Federasyonu’nca Samsun’da düzenlenen Laser Türkiye Şampiyonası’nda...

Türkiye Yelken Şampiyonu, Başkan Baran’ı Ziyaret Etti

banner390
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Samsun’da düzenlenen Türkiye Yelken Şampiyonası da kendi sınıfın da birinci olan Ömer Işık’ı makamında ağırladı.

Türkiye Yelken Federasyonu’nca Samsun’da düzenlenen Laser Türkiye Şampiyonası’nda birinci olan Ömer Işık, Körfez’e büyük bir başarı getirdi. 14 ilden 37 kulüp ve 104 sporcunun katıldığı ve 7 gün süren şampiyonada, başarılı bir şekilde Körfez’i temsil ederek birincilik kazanan Ömer Işık’ı Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret etti.

Şampiyonu kutlayarak sporun her dalına ve amatör spora desteklerinin her zaman süreceğini belirten Başkan Baran, “Son zamanlar da ilçemizden birçok başarılı sporcular çıkıyor. Böyle genç kardeşlerimizin büyük işler başararak gündeme gelmesi hem ilçemiz adına hemde bizler adına onur verici. Yelken kulübümüzün bu başarısını sadece tek bir kişide sınırlamayarak hocalarımız, malzemecilerimiz ve sporcularımızı bir kez daha tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından şampiyonluk kupasıyla Körfez Belediyesi’ni ziyaret eden Işık’a, Başkan Baran tarafından bir ödül takdim edildi. Daha sonra çekilen toplu resmin ardından ziyaret sonlandırıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.