banner417
banner425
20 Kasım 2014 Perşembe 11:40
13 Okunma
Türkiye Yelken Şampiyonu, Başkan Baran’ı Ziyaret Etti
banner416
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Samsun’da düzenlenen Türkiye Yelken Şampiyonası da kendi sınıfın da birinci olan Ömer Işık’ı makamında ağırladı.

Türkiye Yelken Federasyonu’nca Samsun’da düzenlenen Laser Türkiye Şampiyonası’nda birinci olan Ömer Işık, Körfez’e büyük bir başarı getirdi. 14 ilden 37 kulüp ve 104 sporcunun katıldığı ve 7 gün süren şampiyonada, başarılı bir şekilde Körfez’i temsil ederek birincilik kazanan Ömer Işık’ı Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret etti.

Şampiyonu kutlayarak sporun her dalına ve amatör spora desteklerinin her zaman süreceğini belirten Başkan Baran, “Son zamanlar da ilçemizden birçok başarılı sporcular çıkıyor. Böyle genç kardeşlerimizin büyük işler başararak gündeme gelmesi hem ilçemiz adına hemde bizler adına onur verici. Yelken kulübümüzün bu başarısını sadece tek bir kişide sınırlamayarak hocalarımız, malzemecilerimiz ve sporcularımızı bir kez daha tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından şampiyonluk kupasıyla Körfez Belediyesi’ni ziyaret eden Işık’a, Başkan Baran tarafından bir ödül takdim edildi. Daha sonra çekilen toplu resmin ardından ziyaret sonlandırıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426