Üzülmez’in Danışmanı Atalı, Konya’da Sunum Yaptı

Kartepe Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Levent Atalı, Konya’da düzenlenen 13. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’ne katıldı.Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile...

Üzülmez’in Danışmanı Atalı, Konya’da Sunum Yaptı

Kartepe Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Levent Atalı, Konya’da düzenlenen 13. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’ne katıldı.

Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile Spor Bilimleri Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği kongrede, Kartepe Belediyesini ve Kocaeli Üniversitesini temsil eden Yard. Doç. Dr. Levent Atalı, sunumuyla belediyeler ve spor ilişkisini ortaya koyan örnek bir çalışma gerçekleştirdi.

Yard. Doç. Dr. Levent Atalı, Kartepe Belediyesi’nin ürettiği hizmetleri bilimsel desteklerle beraber daha etkin ve akılcı bir şekilde planlayarak kullandığına ve üniversitenin spor bilimine desteğini her zaman önemsendiğine değindi. Ataşı konuşmasının devamında, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in belediyeciliğinin yanı sıra spor dünyasındaki etkinliği ve tecrübesi ile ortak çalışmalar neticesinde Kartepe ilçesine önemli kazanımlar sağlayacaklarına inandığını kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.