Uzuntarla Mesire Alanına Kış Bakımı

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri, Uzuntarla mesire alanında bakım çalışması gerçekleştirdi.Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelindeki parklardaki bakım çalışmalarını...

Uzuntarla Mesire Alanına Kış Bakımı

banner390
Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri, Uzuntarla mesire alanında bakım çalışması gerçekleştirdi.

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelindeki parklardaki bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kış bakımı çerçevesinde Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı 6 kişilik peyzaj ekibi Uzuntarla mesire alanında kuruyan ağaç dallarını ve çalı grubunu budadı. Yürüyüş yoluna sarkan ve kötü görüntü oluşturan yabani otlar ve çimleri tırpan makinesi ile biçen ekipler alanı estetik bir görünüme kavuşturdu.

Belediye ekiplerinin yeşil bitki örtüsünün kış mevsiminden daha az etkilenmesini sağladığı çalışmada Uzuntarla mesire alanının genel temizliğini de tırpan ekibiyle gerçekleştirdi. Ekipler, kamusal alanlardaki bakım çalışmalarını ilçe genelinde farklı bölgelerdeki dinlence ve oyun parklarında belirlenen iş programı çerçevesinde devam ettiriyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.