Vali Güzeloğlu’ndan Başkan Baran’a Ziyaret

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret etti.Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Daire Müdürleri tarafından karşılanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, başkanlık makamına geçerek, kurum müdürleriyle...

Vali Güzeloğlu’ndan Başkan Baran’a Ziyaret

banner390
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı ziyaret etti.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Daire Müdürleri tarafından karşılanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, başkanlık makamına geçerek, kurum müdürleriyle bir araya geldi. Kendisine gösterilen sıcak karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Bugün Körfez ilçemizde değerli Belediye Başkanımızı ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Kendisine ve şahsında tüm çalışma arkadaşlarına selam ve sevgilerimi sunuyorum. Körfez, İlimizin ve Ülkemizin çok önemli bir ilçesidir. Bu anlamda hizmet kalitesi ve kapasitesinin daha iyiye gitmesinde Başkanımızın ve çalışma arkadaşlarının büyük emekleri var. Belediyecilik artık temel hizmetleri yapmak değil, aslında daha çok gönüllerde olmaktır. Kocaeli’de bunu her kurumda ve birimde yapma heyecanı içerisindeyiz. İnşallah Allah mahcup etmez. Başkanımıza ve şahsında tüm çalışma arkadaşlarına bu güzel karşılama için teşekkür ediyorum. Körfezdeki tüm değerli hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise yaptığı konuşmada, “Sayın Valimizin bugün ki ziyaretlerinden çok mutlu olduk. Kendilerinden çok büyük pozitif enerji aldık. Sayın Valimizin destekleriyle Körfez ilçemize güzel hizmetler yapmak için hep beraber çalışacağız. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.