banner417
banner425
21 Kasım 2014 Cuma 09:42
25 Okunma
Yücel’den Kandemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner416
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü başkanı İslam Yücel, Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Fahrettin Kandemir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kocaeli Birlikspor kulübü başkanlığı görevine gelen Fahrettin Kandemir, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü başkanı İslam Yücel’i makamında ağırladı. 22 Ağustos tarihinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkalığı görevini Kandemir’den devralan İslam Yücel, birlikte uzun yıllar çalıştığı Kandemir’i Birlikspor kulübünde ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Ziyarete kulüp başkanlarının yanı sıra, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Doğa Ergün, iki kulüpte de yöneticilik yapan Fikret Yıldız ile Yasin Bulut’ta yer aldı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kandemir, “İslam beyle uzun yıllar Kağıtspor kulübünde güzel çalışmalar yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Yeni bir görev devraldık. Bu görevde de gecemizi gündüzümüzü ortaya koyarak başarılı olmak için çalışacağız” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Başkanı İslam Yücel ise, “Uzun yıllar Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü bünyesinde bize ağabeylik yapan Fahrettin beye yeni görevinde başarılar diliyorum. Aldığı her görevi layıkıyla yerine getirmiş bir spor adamıdır. Her zaman ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımın yanında olacağını bilmesini isteriz. Umut ediyorum ki Fahrettin beyle Birlikspor, ligde hak ettiği yerde olacaktır” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426