banner417
banner444
20 Kasım 2014 Perşembe 12:25
22 Okunma
Başkan Özaltun Çocuklarla Tiyatro İzledi
banner416
Konya’nın Beyşehir ilçesinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine tiyatro oyunu ile güzel meziyetlerden cömertlik aşılandı.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli kurum ve kuruluşlarla birlikte yürüttüğü “Medeniyet Okulu Projesi” kapsamında Beyşehir Atatürk İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu’nda ‘Cömertlik’ konulu tiyatro oyunu sahne aldı. Okul salonlarında gerçekleşen tiyatro gösterilerine Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Başkan Yardımcısı Kamil Göksu da katıldı.

Cömertlik konulu tiyatro gösterisini öğrencilerle birlikte izleyen Başkan Özaltun, “Bizi biz yapan değerlerimizi anlatan, öğreten, vatan millet sevgisini çocuklarımıza aşılayan ‘Medeniyet Okulu Projesi’ için Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Akyürek Bey başta olmak üzere, projeye destek veren kurum ve kuruluşlara, emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tiyatro gösterisinden sonra öğrencilere Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan, bu ayın konusu olan cömertliğin işlendiği dergiler dağıtıldı. Proje kapsamında her ay bir değerin işlendiği 40 bin, toplamda 320 bin dergi dağıtımı yapılacağı ve 8 bin tiyatro gösterimi gerçekleştirileceği belirtildi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426