Başkan Özaltun Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel ve Kahraman Göksu’nun da eşlik ettiği Sanayi Sitesi’ndeki bir mekanda gerçekleşen buluşmada,...

Başkan Özaltun Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel ve Kahraman Göksu’nun da eşlik ettiği Sanayi Sitesi’ndeki bir mekanda gerçekleşen buluşmada, Başkan Özaltun, sanayi esnafının istek ve şikâyetlerini dinledi.

Geçtiğimiz günlerde sanayi esnafı ile bir araya geldiğini ve böyle bir kahvaltı programında buluşma sözü verdiğini anımsatan Özaltun, yaptığı konuşmada, “Hem fiziki belediyecilik, hem de sosyal ve kültürel belediyecilik anlayışını benimseyerek bugün burada sanayici kardeşlerimiz ile birlikteyiz. Hep birlikte kahvaltımızı yaptık. Sanayimiz hakkında fikir paylaşımı yaptık. Sanayimizin gelişmesi demek ilçemizin gelişmesi demek... İnşallah hep birlikte Beyşehir’imizi daha güzel yarınlara götüreceğiz. Başkanlığa geldiğimiz ilk günden beri esnafımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.