banner417
banner425
24 Kasım 2014 Pazartesi 16:04
15 Okunma
Başkan Özgüven Öğretmenlerini Unutmadı
banner416
Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kendisini yetiştirip bugünlere gelmesinde emeği olan öğretmenlerini unutmadı.

Başkan Özgüven, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programında kendisini yetiştiren öğretmenlerine çiçek ve hediye takdim ederek, “Sizlere hürmetlerimi, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Özgüven, kendisini yetiştiren öğretmenlerine ahde vefa örneği gösterdiği programda yaptığı konuşmada, “Bu anlamlı günde tüm öğretmenlerin günlerini kutluyorum. Beni yetiştirip bugünlere gelmemde büyük emekleri olan ilkokul öğretmenim Tahir Alp, ortaokul öğretmenim Ferhat Koyuncuoğlu ve dersime girmemesine rağmen değerli hocam Besim Süleyman Baş’ın anne ve babam kadar üzerimde emekleri vardır. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Huzurlarınızda kendilerine şükranlarımı, saygı ve sevgilerimi iletiyor, ellerinde öpüyorum” diye konuştu.

Genç nesil öğretmenlere seslenen Özgüven, “Belki haddime değil ama sizlerden iz bırakan öğretmenler olmanızı istiyorum. İz bırakan öğretmenler olursanız ülkemizin sorunları çözüme daha çabuk kavuşur. Çünkü her şeyin başı eğitimdir. Bu yüzden sizlerden iz bırakmanızı istiyorum ve buradaki iz bırakan değerli öğretmenlerim gibi gönüllerde yer edinmenizi arzu ediyorum” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426