Başkan Tutal, Sporcularla Bir Araya Geldi

Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediye Spor Kulübü futbol takımıyla bir araya geldi.Belediye Meclis Salonu’nda futbol takımıyla toplantı yapan Başkan Mehmet Tutal, gençlerin severek oynadığı futbolu...

Başkan Tutal, Sporcularla Bir Araya Geldi

banner390
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediye Spor Kulübü futbol takımıyla bir araya geldi.

Belediye Meclis Salonu’nda futbol takımıyla toplantı yapan Başkan Mehmet Tutal, gençlerin severek oynadığı futbolu amacına yönelik başarılı bir sistemle devam ettirmelerini istedi. Gençlerin okul haricinde sosyal olarak değerlendirebileceği zamanlarını faydalı işlerle doldurmaları gerektiğine dikkat çeken Başkan Tutal, çocukların, gençlerin kendilerine faydalı olacak meşgalelerle sporla uğraşmalarını istedi. Tutal, şuanda 600 gencin Seydişehir’de çeşitli spor dallarında eğitim aldığını, faaliyet gösterdiğini dile getirerek, gençlerin, sporcuların daima destekçisi olacağını, imkanlarının gelişmesi için sürekli çalışıldığını ifade etti.

Toplantıda Belediye Spor Kulübü faaliyetleri ve çalışmalar hakkında yönetici ve antrenörlerden de bilgi alan Başkan Tutal, tüm sporculara başarı diledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.