Konuk’tan Başkan Özaltun’a Ziyaret

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti.Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel ve Kamil Göksu, Belediye Meclis Üyesi...

Konuk’tan Başkan Özaltun’a Ziyaret

banner390
Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel ve Kamil Göksu, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Gökler de hazır bulundu. Başkan Özaltun, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Beyşehir’in ekonomik ve sosyal hayatına sağladığınız katkılar için başta şahsınız olmak üzere yönetim kurulunuzun çok değerli üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Beyşehir’e yapılması planlanan projelerin konuşulduğu sohbette Konuk’a yatırımlar için teşekkür eden Başkan Özaltun, Beyşehir ve bölgesine yatırımların devam etmesini istedi. Ziyaretin sonunda Başkan Murat Özaltun, Eşrefoğlu Camisi’nin yer aldığı bir tabloyu günün anısına Pankobirlik Başkanı Recep Konuk’a takdim etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.