banner417
23 Ekim 2014 Perşembe 12:21
42 Okunma
Konya Vergi Dairesi Başkanı Ünver’den Başkan Tutal’a Ziyaret
banner416
Konya Vergi Dairesi Başkanı Kazım Ünver, beraberinde Seydişehir Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Fatih Polat ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Van Erciş Vergi Dairesi Müdürlüğü’nden Seydişehir Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne atanan Fatih Polat yeni görevine başladı. Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret eden Polat, Seydişehir’i ve insanlarını çok sevdiğini belirterek, bundan sonra Seydişehir için hizmet edeceğini dile getirdi. Seydişehir Vergi Dairesi Müdürü Polat’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal da, verginin kalkınmanın temeli olduğunu ve Seydişehir’de vergi dairesinin önemli bir noktada hizmet ettiğini söyledi.

Ziyarette, 6552 sayılı kanun ile vergi mükellefleri üzerindeki uyguladığı kolaylıklardan bahseden Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver, 30 Nisan 2014’e kadar olan 120 TL ve üzeri borçlar için yeniden yapılandırmaya gidildiğini belirtti. Vergi borcu olan mükelleflerin faydalanabileceği uygulama ile mükellefin e-haciz ve bankaya borçlarından dolayı olan blokelerin kaldırılmış olacağını dile getiren Ünver, borçluların vergi borçlarını 6 taksitten 18 takside kadar ödeme yapabilecekleri gibi kredi kartı ile de ödeme kolaylığı sağlanacağını belirtti.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64