Kulu Yardım Derneğinden Girişimci İş Adamları Derneğine Ziyaret

Konya’nın Kulu İlçesinde Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Murat Tütüncü ve dernek üyeleri Kulu Girişimci İş Adamları Derneği’ne ziyaret etti.Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı...

Kulu Yardım Derneğinden Girişimci İş Adamları Derneğine Ziyaret

banner390
Konya’nın Kulu İlçesinde Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Murat Tütüncü ve dernek üyeleri Kulu Girişimci İş Adamları Derneği’ne ziyaret etti.

Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Murat Tütüncü beraberindeki dernek üyeleriyle birlikte 2011 yılında kurulan Kulu Girişimci İş Adamları Derneği Yeni Başkanı Hüsamettin Kargın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ilçedeki eğitim seviyesinin artırılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmelerde, başta Kulu merkezde bulunan ve Ankara ile Konya’daki derneklerle birlikte İsveç’te bulunan Avrupa’daki Kulu Eğitim Kültür Vakıfları ve dernekleri de istişare edildi.

Öte yandan, görüşmede Kulu’ya yapılacak eğitim konusunda ilçeye ihtiyaç olan Fen Lisesi’nin de kazandırılması konularının görüşüldüğü belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.