Kulu’da Rehabilitasyon Merkezinden Jandarma’ya Ziyaret

Konya’nın Kulu ilçesinde hizmet veren özel bir rehabilitasyon merkezi yetkilileri, İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı’nı iade-i ziyarette bulundu.Rehabilitasyon merkezinden gelen misafirler Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mikail Arıkan, Karakol...

Kulu’da Rehabilitasyon Merkezinden Jandarma’ya Ziyaret

Konya’nın Kulu ilçesinde hizmet veren özel bir rehabilitasyon merkezi yetkilileri, İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı’nı iade-i ziyarette bulundu.

Rehabilitasyon merkezinden gelen misafirler Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mikail Arıkan, Karakol Komutanı Tunay Torun ve karakol personeli tarafından çiçekle karşılandı. Ziyarette Garnizon Komutanı Mikail Arıkan, Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Özcan Küçükerdoğan, Psikolog Nilgün Yakıt, rehabilitasyon merkezi öğretmenleri Melika Mermer, Gülbahar Avcı, Gülsün Ayrancı ve engelli rehabilitasyon merkezinden 3 öğrenciyi kabul etti. Rehabilitasyon merkezi yetkilileri, karşılıklı hoşgörü ve iyi niyetin hakim olduğu görüşmede öğrencilerin farklı bir ortamda kendilerini ifade ettiklerini söyledi.

Ziyarette hep birlikte yenen bir öğle yemeğinin ardından rehabilitasyon merkezinden gelen öğrencilere Türk Bayrağı hediye edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.