Kuluspor U-19’a Eşofman Yardımı

Konya’nın Kulu ilçesinde Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kuluspor U-19 takımına eşofman yardımı yapıldı.Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kuluspor-Sarayönü U-19 takımları...

Kuluspor U-19’a Eşofman Yardımı

banner390
Konya’nın Kulu ilçesinde Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kuluspor U-19 takımına eşofman yardımı yapıldı.

Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kuluspor-Sarayönü U-19 takımları arasında yapılan karşılaşmada Kulusporlu oyunculara 18 adet eşofman verildi. Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Tütüncü, derneğin Kulu gençliğinin eğitim ve kültür hizmetleriyle yanlarında olduğu gibi gençlerin sportif faaliyetlerine de katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirtti. Kuluspor U-19 takımının eşofman ve sportif malzemelerinin dernek tarafından karşılandığını ve bu tür sportif yardımlara sıcak baktıklarını söyleyen Tütüncü, yurt içi ve yurt dışındaki vatandaşlar ile sivil toplum kuruluşlarını bu tür faaliyetlere katkıda bulunmaya çağırdı.

Kuluspor U-19 takımı oyuncuları da yapılan yardımdan dolayı Dernek Başkanı Murat Tütüncü’ye teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.