banner417
banner425
08 Aralık 2014 Pazartesi 14:40
31 Okunma
Medıcana, Onkolojide Yeni Ufuklar Etkinliği’ne Destek Verdi
banner416
Medicana Sağlık Grubu ve Nestle Health Science’nin ortaklaşa düzenlediği, “Onkolojide Yeni Ufuklar” konulu bilimsel etkinlik Konya’da gerçekleştirildi.

Bilimsel toplantı ve etkinliklere kuruluşundan bu yana destek veren ve organize eden Medicana Sağlık Grubu, Konya’da düzenlenen “Onkolojide Yeni Ufuklar” konulu bilimsel etkinlikte İstanbul ve Konya Hastaneleri’nden Tıbbi Onkoloji branşından uzman hekimleriyle destek verdi.

Üniversite, devlet ve özel hastanelerden onkoloji, genel cerrahi uzmanlarının ve çok sayıda uzman hekimin katıldığı “Onkolojide Yeni Ufuklar” etkinliğine Medicana International İstanbul Hastanesi’nden Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Mutlu Demiray ve Medicana Konya Hastanesi’nden Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Gökhan Söğütlü konuşmacı olarak katıldı. Programın moderatörlüğünü ise Medicana Konya Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Tunç Güler gerçekleştirdi.

Doç. Dr. Mutlu Demiray, “Kanser Tedavisinde Hipertermi” başlıklı sunumunda hiperterminin kanser tedavisinde neden ve nasıl kullanıldığı, hiperterminin tedavi başarısında ilave katkıları konularına değinirken, genel cerrahi uzmanı Doç. Dr. Gökhan Söğütlü de, “Onkolojik Hastalarda Farmakonütrisyon” başlığı altında beslenme desteği ve unsurları konularına yer verdi.

Program hekimlerin bilimsel tartışması ve akşam yemeği ile sona erdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426