banner417
banner444
24 Ekim 2014 Cuma 17:59
33 Okunma
Milletvekli Kabakcı’dan Başkan Kale’ye Ziyaret
banner416
AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale’yi ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı Serdar Karaburun, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Veysel Akbulut’unda eşlik ettiği ziyarette Cihanbeyli ile ilgili projeler konuşuldu. Kabakcı, belediye personelini de ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretinde, belediye binasını da gezen Milletvekili Kabakcı, Başkan Kale’den belediye içerisinde yapılan tadilat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yeni logonun ilçeye hayırlı olmasını dileyen Kabakcı, yeni dönemde yeni logoyla hizmetin daha iyi olacağını söyledi.

İlçeye taziye ziyaretlerine geldiğini ifade eden AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, Belediye Başkanı Mehmet Kale’den hal binası konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Hal binasının yerine modern bir sosyal tesis alanı kurulacağını ifade eden Başkan Kale, “Amacımız daha güzel daha modern bir Cihanbeyli. Yıkılacak hal binasının yerine daha modern bina inşa edip Cihanbeyli’ye yeni bir sosyal aktivite merkezi kazandıracağız. Binanın oturduğu alandan geriye kalan kısım ise oturma alanlarının olduğu bir şekilde düzenlenecek" dedi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426