banner417
banner425
18 Aralık 2014 Perşembe 12:35
113 Okunma
Tuzlukçu Milli Eğitim Müdürü Gülcü’den Başkan Akkaya’ya Ziyaret
banner416
Konya’nın Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Gülcü, Akşehir Belediyesi tarafından Tuzlukçu Mevlana İmam Hatip Ortaokulu’na yapılan donanım desteğine, teşekkür etmek amacıyla Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı makamında ziyaret etti.

Gülcü’nün ziyaretine, Tuzlukçu Mevlana İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Taylan Evginer ile okul öğrencileri de katıldı. Tuzlukçu ilçesinde bu yıl açılan Mevlana İmam Hatip Ortaokulu’nda kullanılmak üzere Akşehir Belediyesi tarafından öğrenci masa ve sırası, yazı tahtası, öğretmen kürsüsü gibi donanım desteği malzemeleri verilmişti. Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Gülcü yapılan katkılar için Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür ederek, öğrencilerle birlikte Başkan Akkaya’ya çiçek sundu.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Akşehir Belediyesi olarak eğitime büyük önem verdiklerini, geleceğin teminatı öğrencilerin yetişmesinde ve Yeni Türkiye’nin mimarı olacak genç kuşaklara katkı sağlamak için imkanlar el verdiği sürece destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426