9. Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali’nde ’’vukuatlı Bekçi Murto’’ Sahnelendi

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında, ’’Vukuatlı Bekçi Murto’’ adlı oyun sahnelendi.Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte tek perdeden...

9. Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali’nde ’’vukuatlı Bekçi Murto’’ Sahnelendi

banner390
Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında, ’’Vukuatlı Bekçi Murto’’ adlı oyun sahnelendi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte tek perdeden oluşan komedi oyunu izleyenleri güldürdü. Emekliliği yaklaşmış Bekçi Murto’nun polis memuru olmak için verdiği uğraş ile meydana gelen aksiliklerin sahnelendiği oyun izleyicilerden alkış aldı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, gösteri sonrasında yaptığı açıklamada, değerli tiyatro sanatçıları ile güzel bir gece geçirdiklerini kaydetti. 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali’nin tüm coşkusuyla sürdüğünü belirten Başkan Selim Yağcı, gerçekleştirilen kültürel ve sanatsal etkinliklerin şehrin hayatına renk kattığını belirtti. Oyuncuların sergilediği performans için teşekkür eden Başkan Selim Yağcı, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.