ANLI ŞANLI BAYRAM

Babaoğlu Koleji 1. sınıf öğrencileri, okumayı yazmayı öğrenmenin mutluluğunu “Okuma Bayramı” programında aileleri ile paylaştı.

ANLI ŞANLI  BAYRAM

banner390
ANLI ŞANLI  BAYRAM
İlgili Galeriye Git
Öğrenciler, okulun 500 kişilik konferans salonunu dolduran ailelerine heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşattılar.
Program hakkında bilgi veren okul müdürü Mustafa Ün: ”1. sınıfa başlayan öğrenciler,   heyecanla sıralara oturdular. Günler haftalar, aylar geçti. Aldıkları eğitimle  hayata hazırlandılar. Minik öğrencilerimiz, öğrendiklerini yetenekleriyle birleştirdiler. Biz de okulumuzun geleneksel etkinliklerinden biri olan “Okuma Bayramı” nın 15.’ sini onlar için düzenledik. 
Öğretmenlerimiz, Hüda Merve Baş ve Merve Demir eşliğinde  gerçekleştirdikleri “Okuma Bayramı”nda ailelerinin ve okulumuzun gurur kaynağı oldular. Görevlerini zevkle yerine getiren öğrenciler büyük alkış topladı. 
Öğretmenlerimiz, Hüda Merve Baş ve Merve Demir'e, tüm branş öğretmenlerimize, anasınıfı ve diğer sınıf öğretmenlerimize, personelimize ve öğrenci velilerimize minnettarız. Cıvıl cıvıl kocaman yüreklere, prenslerimize ve prenseslerimize ömür boyu sağlıklı, mutlu yıllar, nice bayramlar dileriz.” dedi. 
Okuma bayramı, yapılan ikramın ardından sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.