Berberler ve Kuaförler Arabaşı Gecesinde Buluştu

Karaman Berberler ve Kuaförler Odası Arabaşı Gecesinde bir araya geldi.

Berberler ve Kuaförler Arabaşı Gecesinde Buluştu

banner390
Berberler ve Kuaförler Arabaşı Gecesinde Buluştu
İlgili Galeriye Git

Karaman Kalesinde düzenlenen arabaşı gecesine, Karaman Valisi Murat Koca, Karaman Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal, Karaman Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Selahaddin Pekoğlu, Karaman Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, berberler ve kuaförler katıldı.
Arabaşı ikramı sonrası konuşma yapan Başkan Pekoğlu; “Türk esnaf ve sanatkarı 21. yüzyıla gelişmiş ülkelerdeki meslektaşlarına nazaran birçok problemle birlikte girmektedir. Yaşanan ekonomik krizler esnaf- sanatkar ve küçük işletmeleri yok etmektedir. Ağır ekonomik şartlar altında berber ve kuaför meslektaşlarım her geçen gün kan kaybetmektedir.
Biz esnaf camiasının temsilcileri olarak sorunlarımızın Ankara’da üst makamlara iletilmesinin yerinin Sivil toplum kuruluşlarının olduğuna inanıyoruz. Esnaf odaları olarak bizler, şikayet değil çözüm üretmek zorundayız. Sözde kalan değil, gerçekleştirilen atılımlar, projeler ve uygulamalar yapmak zorundayız. Üyelerimiz arasındaki Anlaşmazlıklar, küskünlükler hiçbir zaman esnafın meselelerine çözüm getirmemiştir.
Bizler, Odamızın en önemli görevinin üyeler arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak olduğuna inanıyoruz. Arabaşı gecelerimizle, eğlencelerimizle, hatim programlarımızla, tekne turlarımızla, seminelerimizle bunu başardığımıza inanıyoruz.” dedi.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.