Feyzullah Tunç’un Başarısı Göz Dolduruyor

Karamanlı fotoğraf sanatçısı Feyzullah Tunç, Uluslararası Fotoğrafçılar Birliğinin belirli kriterleri sağlayanlara verdiği UPI Crown 1 sertifikasını alarak Karaman'da fotoğraf alanında bir başarıya imza attı.

Feyzullah Tunç’un Başarısı Göz Dolduruyor

banner390
Başarısı Göz Dolduruyor
İlgili Galeriye Git
Arkadaşlarıyla birlikte oluşturduğu Larende Fotoğraf Topluluğu çatısı altında çalışmalarını sürdüren Fotoğraf Sanatçısı Feyzullah Tunç, kısa adı UPI ( United Photographers International) olan Uluslararası Fotoğrafçılar Birliğinin belirli kriterleri sağlayanlara verdiği UPI Crown 1 sertifikasını aldı. Tunç, bu başarısıyla Karaman'da fotoğraf alanında bir başarıya imza attı.

Ulusal ve uluslararası pek çok yarışmalara katılarak ödüller ve sergilemeleri bulunan Tunç, yaptığı çalışmalar ve başarısı hakkında gazetemize konuştu. Tunç, “Bundan sonraki hedefim FIAP'ın uluslararası sanatçılara verdiği AFIAP unvanını alarak fotoğraf alanında Karaman'ın ismini dünyaya duyurmaktır. AFIAP unvanı için fotoğraf yarışmalarında alınması zorunlu olan derecelerle ilgili şartları tamamladım, sadece 1 yıllık bekleme süremin dolmasını bekliyorum. Karaman fotoğraf alanında bakir bir bölgedir. Biz de arkadaşlarımla beraber Karaman'ın köylerini, sokaklarını, doğasını fotoğraflayarak hem yaşadığımız şehre olan gönül borcumuzu ödüyor, hem de işten arda kalan zamanlarda arkadaşlarımla beraber kendimizi geliştirmek için fırsatları değerlendiriyoruz"  dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet pınar - 2 yıl önce
sayın tunç başarılarının devamını temenni ederim