banner417
banner425
06 Mart 2015 Cuma 15:36
112 Okunma
Görev yaptıkları okulda dünyaevine girdiler
banner416

YOZGAT (AA) - Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde sınıf öğretmeni çiftin nikahı, görev yaptıkları okulda öğrenci ve öğretmenlerin katıldığı törenle kıyıldı.

Boğazlıyan Cumhuriyet ilkokulu'nda görev yapan sınıf öğretmenleri Murat Tekin ile Esma Gençaslan bir süre önce evlenmeye karar verdi.

Çalıştıkları okulda dünyaevine girmek isteyen öğretmen çift, Milli Eğitim Müdürlüğünden izin aldı. Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz tarafından okulun öğretmenler odasında nikahı kıyılan çiftin, şahitliğini okul öğretmenlerinden Ali İhsan Kahraman ve Gülseren Feyza Çat yaptı.

 Nikah töreninin ardından kesilen pasta davetlilere ikram edildi.

Murat Tekin, arkadaşlarının teklifi üzerine nikahı okulda yapmaya karar verdiklerini ifade ederek, "Okulda tanıştık. Bir süre önce de evlenme kararı aldık. Allah'a şükür çok mutluyuz ve herkese teşekkür ediyoruz. Nikahımızın öğretmen olarak görev yaptığımız okulda kıyılmasını istedik. Çok da güzel oldu" dedi.

Esma Gençaslan ise çok mutlu olduğunu dile getirerek, "Okul idarecilerine ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Birbirimizi seviyoruz. Çok mutluyum" diye konuştu. 

 

Anahtar Kelimeler:
NikahBoğazlıyan
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426