Görme Engelli Tiyatrocular Nilüferlilerle Buluşuyor

Nilüfer Belediyesi, Türkiye’nin ilk görme engelli tiyatrosu olan Benan Tiyatrosu’nun “Gemilerde Talim Var” oyununu Konak Kültürevi Serdar Şafak Sahnesi’nde ağırlamaya hazırlanıyor.Nilüfer Belediyesi, Türkiye’nin ilk görme engelli...

Görme Engelli Tiyatrocular Nilüferlilerle Buluşuyor

banner390
Nilüfer Belediyesi, Türkiye’nin ilk görme engelli tiyatrosu olan Benan Tiyatrosu’nun “Gemilerde Talim Var” oyununu Konak Kültürevi Serdar Şafak Sahnesi’nde ağırlamaya hazırlanıyor.

Nilüfer Belediyesi, Türkiye’nin ilk görme engelli tiyatro grubunu konuk edecek. 2 Aralık Salı günü saat 19:00’da Konak Kültürevi Serdar Şafak Sahnesi’nde Tuzla Sanat Platformu Görme Engelliler Tiyatro Grubu Benan Tiyatrosu tarafından hazırlanan “Gemilerde Talim Var” oyunu ücretsiz olarak sahnelenecek. İşitme engelli izleyiciler için de işaret dili çevirisi yapılacak.

Türkiye’de ilk kez tamamı görme engellilerden oluşan tiyatro grubu Benan Tiyatrosu, Nilüferli tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Görme engelliler tarafından hazırlanan “Gemilerde Talim Var” oyununu izlemek isteyenler Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi’nden ve 452 45 00 no’lu telefonu arayarak oyunu ücretsiz izlemek için rezervasyon yaptırabilir.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.