Karaman Belediyesi Başkentin Gözdesi

Karaman Tanıtım Günleri için Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde bir tanıtım standı açan Karaman Belediyesi Ankaralılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Karaman Belediyesi Başkentin Gözdesi

banner390
Başkentteki Karaman Tanıtım Günleri 2. gününde dolu dolu geçiyor. Karaman’ın tanıtımı adına önemli bir organizasyon olan Karaman Tanıtım Günleri’nde Karaman Belediyesi’nin kurmuş olduğu standa Ankaralılardan büyük ilgi var.
Belediyenin standında; Unutulmaya Yüz Tutmuş Meslek Gruplarını anlatan maketler, Karamanoğlu devrinin mimari özelliklerini anlatan “Karamaoğulları’nın Tarihi Yapılarından Tezyini Yorumlar” isimli resim sergisi, Karaman Belediyesi Kültür Yayınları, Karaman resimlerinden oluşan “Karaman Panorama” fotoğraf sergisi, Kitap Katalog ve Broşürler sergileniyor. Ayrıca belediyenin standında Karamanlı sanatçılardan oluşan “Yarenler Ekibi” söylemiş oldukları Karaman Türküleri ile tanıtım günlerine damgasını vurdu.
Karaman’ın standında görevli olan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri, standı ziyaret eden misafirlere Karaman ile ilgili detaylı bilgiler de veriyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.