Kur’an’a Karşı Farkındalık Sergisi

Kahramanmaraş’ta, Kuran’a karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Özel İdare İş Merkezi önünde resim sergisi açıldı.Osman Suroğlu tarafından hazırlanan karikatürlerle ve çizimlerle daha ilgi çekici hale getirilen resim sergisi vatandaşların...

Kur’an’a Karşı Farkındalık Sergisi

banner390
Kahramanmaraş’ta, Kuran’a karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Özel İdare İş Merkezi önünde resim sergisi açıldı.

Osman Suroğlu tarafından hazırlanan karikatürlerle ve çizimlerle daha ilgi çekici hale getirilen resim sergisi vatandaşların ilgi odağı oldu.

Kuran’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu İl Temsilcisi ve Merdan Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, platformun daha önce KSÜ Avşar ve Bahçelievler kampüsünde düzenlediği serginin son olarak Trabzon Caddesi üzerinde halkın dikkatini çekmek ve Kuran’ı Kerime karşı ilgiyi arttırmak için açıldığını söyledi.

Serginin yurt genelinde yapılan bir çalışma olduğunu kaydeden Yılmaz, “Daha önce KSÜ Avşar yerleşkesinde hem aşure dağıttık hem de sergimizi açtık. Daha sonra Bahçelievler kampüsünde 2 gün süreyle açtık, şu anda da Özel İdare İş Merkezi önünde dikkat çekmek, farkındalık oluşturmak için sergimizi açmış bulunuyoruz. Ve bu gün yine sergimiz Çankırı’ya gidecek orada da açılacak” ifadelerine yer verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.