Mezuniyet töreninde "evet" dediler

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nu (BESYO) bitiren Merve Özsuveren ile Ersan Bozkurt, mezuniyet töreninin ardından aynı salonda kıyılan niikahla evlendi. KMÜ BESYO'da gerçekleştirilen diploma...

Mezuniyet töreninde

banner390

KARAMAN (AA) - Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nu (BESYO) bitiren Merve Özsuveren ile Ersan Bozkurt, mezuniyet töreninin ardından aynı salonda kıyılan niikahla evlendi. 

KMÜ BESYO'da gerçekleştirilen diploma törenine katılan davetliler, törenin bittiğini düşünürken bir sürprizle karşılaştı.

Üniversitede dört yıl boyunca birlikte eğitim gören ve mezuniyetlerinde hayatlarını birleştirme kararı alan Özsuveren ile Bozkurt, harman dalı oyun havası ile sahneye çıktı. 

Arkadaşları ve hocalarının şahitliğinde nikahları kıyılan çift, hem üniversiteden mezun olmanın hem de evliliğe adım atmanın heyecanını yaşadı.

Nikahın ardından salondakiler çifti uzun süre alkışladı.

Özsuveren ile Bozkurt, tören sonrası kutlamaları kabul ederek, davetlilerle ve arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.