NECMETTİN ERBAKAN PARKI’NDA KAFETERYA HİZMETE GİRDİ

Karaman Belediyesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı’nı vatandaşların eşiyle dostuyla keyifli ve huzurlu vakit geçirebileceği bir şekilde düzenledi.

NECMETTİN ERBAKAN PARKI’NDA KAFETERYA HİZMETE GİRDİ

banner390
NECMETTİN ERBAKAN PARKI’NDA KAFETERYA HİZMETE GİRDİ
İlgili Galeriye Git
Karaman Belediyesi tarafından 2015 yılında yapımı tamamlanan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı, yeşil alanları ve sosyal donatılarının yanı sıra artık çay bahçesi ile vatandaşlara hizmet verecek. Park içerisinde bulunan kafeterya belediye ekipleri tarafından düzenlendi.
Konu ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; “Konya-Karaman girişine önemli bir imaj kazandıran Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı’nı vatandaşlarımızın eşiyle dostuyla ve sevdikleri ile birlikte hoşça vakit geçirebileceği, demli bir çay içebileceği hale getirdik. Park içerisinde bulunan kafeteryamızı düzenleyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa CAN - 5 ay önce
Daha 2 gün oldu bu park yapılalı, dükkanların tavanları dökülmeye başlamış. şirinlerin de hiç şirin hali kalmamış. Bu şirinleri baştan beri eleştiriyorum, bizim değerlerimiz değil. Keloğlan daha ilgi çekici ve güncel olurdu.