ÖMER KARAOĞLU KARAMAN’DA

Özgün eserleri ve güçlü yorumu ile tanınmış ezgi sanatçısı Ömer Karaoğlu, yarın akşam İlimiz Kazım Karabekir Kapalı Spor Salonunda Konser verecek.

ÖMER KARAOĞLU KARAMAN’DA

banner390
Anadolu Gençlik Derneğince yarın 20:00 da gerçekleşecek olan “Peygamber’e Sevgi Gecesi” konulu Kutlu Doğum programı kapsamında yer alan konsere tüm Karaman halkının davetli olduğu ve bayanlar için yer ayrıldığı belirtildi…
Özgeçmiş

Ömer Karaoğlu, 1967 İstanbul doğumlu. Öğrenim hayatını İstanbul da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Aynı üniversitede "İktisat Tarihi" alanında doktora öğrenimi yaptı.Bir devlet üniversitesinde uzun sayılabilecek bir süre öğretim elemanı olarak görev yaptı ve istifa ile ayrıldı. Müzikle ilgisi orta öğrenim yıllarından itibaren yorum boyutuyla başladı.1985’ lerden başlayarak özel projelere mütevâzı katkılarıyla belirginlik kazandı. İlk defa kendi besteleri ve yorumuyla dinleyiciyle buluştu. Ardından solo müzik albümleri ve konser etkinlikleri vesilesiyle yaygınlık kazandı. Evli ve iki erkek çocuk babası.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.