Şair Mustafa Aydoğan, KMÜ'deydi

Şair Mustafa Aydoğan, “Geleceğin Yazarları Projesi” çerçevesinde geldiği Karaman’da KMÜ Kütüphanesini ziyaret etti.

Şair Mustafa Aydoğan, KMÜ'deydi

banner390
KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karataş ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Karataş ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Aydoğan’a, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Hıdır Metin kütüphane hakkında ayrıntılı bilgi verdi.
Ziyaretin ardından KMÜ Kütüphanesini çok beğendiğini söyleyen Mustafa Aydoğan sözlerine şöyle devam etti: “KMÜ’nün yeni bir üniversite olması noktasından baktığımızda kütüphanenin teknik anlamda düzeni ve kitap miktarı açısından oldukça iyi noktada olduğuna şahit oldum. Öğrencilere kitap akışını sistematik buldum. Yeni bir üniversite olmasına rağmen, çok iyi bir kütüphaneye sahip. Fiziki yapısını da çok estetik gördüm. Görsel olarak çok güzel. İçinizi rahatlatan, kitap okuma aşkınızı artıran bir  düzeni olduğunu söylememiz gerekir.”    
KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karataş, kütüphane ziyareti ardından Mustafa Aydoğan’ı makamında kabul ederek, KMÜ izlenimlerine ilişkin görüş alış verişinde bulundu.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Metafor - 5 yıl önce
hoş gelmiş sefa getirmiş velakin Aydoğan'ı götürecek gezdirecek yer bulamamışlar da kütüphaneyi mi göstermişler sevgili rektörlerimiz