Şair Şaşma, Türk Edebiyatı’nın Ödül Rekoruna Koşuyor

Karaman’ın şairlerinden İbrahim Şaşma katılmış olduğu edebi yarışmalardan yine eli boş dönmeyerek yeni başarılara imza attı. 

Şair Şaşma, Türk Edebiyatı’nın Ödül Rekoruna Koşuyor

banner390
Şair Şaşma, Türk Edebiyatı’nın Ödül Rekoruna Koşuyor
İlgili Galeriye Git
Antalya Konyaaltı Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen Yaşama Tutunmak temalı öykü yarışmasına ilimizden katılan İbrahim Şaşma, gerçek hayattan kesitler sunduğu öyküsü ile birincilik ödülüne layık görüldü.  
Şair ve Yazar İbrahim Şaşma İstanbul İlim ve Fazilet Vakfı tarafından düzenlenen Türk Toplumunda Dostluk temalı öykü yarışmasında ise  “Emanet” isimli öyküsü ile mansiyon ödülüne layık görüldü.
Şairimiz son olarak Antalya Alanya Güncel Sanat Dergisi tarafından düzenlenen Öykü Yarışmasında “Ya Sonra” isimli eseri ile Güzel Alanya Özel Ödülüne layık görüldü. 
Şair Şaşma bugüne kadar ülke çapında edebi alanlarda düzenlenen yarışmalarda sayısı 400’ü geçen ödülleri arasına üç yeni ödül daha ekleyerek Türk Edebiyatının Ödül Rekorunu taşımaya devam emin adımlarla devam ediyor. Şairimizi bu başarıları ve Karaman ilini farklı coğrafyalarda temsil etmesi adına tebrik ediyor yeni başarılarını bekliyoruz. 
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.