Şiirlerle Ezgilerle Mumcuyu Andılar

Program sonrası ayakta alkışlandılar

Şiirlerle Ezgilerle Mumcuyu Andılar

Karaman Eğitimsen Şubesi, Armoni Müzik ve Karaman Gençlik Kültürevi Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği, ''Vurulduk Ey Halkım, Unutma Bizi, Uğurlar Olsun''', temalı Uğur Mumcu'yu anma programı yoğun katılımla gerçekleşti.

Yunusemre Konferans Salonunda düzenlenen programa CHP Karaman İl Başkanı Ahmet Ertuğrul, Merkez İlçe Başkan Mustafa Cem Kağnıcı, STK Başkanları, Sendika üyesi öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Karaman Eğitimsen Şube Başkanı Mustafa Bozkurt katılımcılara teşekkür etti. Uğur Mumcu'nun Biyografisinin okunmasının ardından programa geçildi.

Slayt gösterilerinin eşliğinde, şiir ve ezgilere de Armoni Müzik grubu eşlik ederken, program sonrasında misafirler, performanslarıyla çok beğendikleri sunumcuları ayakta alkışladı.

Program hep birlikte söylenen şarkılarla sona erdi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sendikalıyım - 4 yıl önce
siz gibilere kalırsa cüneyt bey ulusal marşımızı sabah kalkınca yemekten önce ve sonra evden çıkarken işe başlarken paydos ederken arabaya binerken açlışta kapanışta düğünde matemde vesaire vesaire herzaman söylememiz gerekir bu marş bu kadar ucuz mu acaba
Avatar
Gençlikkültürevli - 4 yıl önce @Dr.Cüneyt DİLER
o kadar ulusalcısınız ki program kelimesinini türkçeleştirmek için ğ kullanmışsınız. iyi ki varsınız da vatan işgal altında ya da bölünmüş değil...