banner417
banner425
30 Ekim 2014 Perşembe 18:08
39 Okunma
Ak Parti’li Vural Kavuncu: 3 Ağacın Yerinin Değiştirilmesini İstismar Konusu Yaptılar
banner416
AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Kütahya CHP İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz ve bazı partililerin, adliye bahçesindeki 3 ağacın sökülerek başka bir yere dikilmesini istismar konusu yaptığını dile getirdi.

Kütahya Barosu Başkanlığı’na seçiler Ahmet Atam’ı makamında ziyaret ederek ’hayırlı olsun’ dileklerini ileten Kavuncu, adliye çakışında 3 ağacın söküldüğü alanda incelemelerde bulundu.

Kavuncu, "Yakın zamanda Kütahya Adliyesi önündeki ağaçların sökülüp bir başka yere dikilmesi siyasi tartışmalara neden olmuştu. Ağacı, yeşili korumak hepimizin görevi. Baromuzun itirazını yerinde incelemek istedik. Mazı tarzında değerli ağaçlara zarar verecek şekilde kısmen güvenlik sorunu oluşturabilecek bitki örtüleri var ve Baro başkanlığımız ile bunların temizlenmesinde mahsur görmedik. Fakat ne yazık ki bunu da siyasi istismar yapan gruplar olduğunu görüyoruz. Bu tür konular karşılıklı diyalog halinde çözülüp, beraberce halledilebilicek konulardır. Yeter ki iletişim halinde birbirimizi anlamaya çalışalım" diye konuştu. (EFE)

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426