Ege Üniversitesi’nden Pazarlar İlkokulu’na Kitap Ve Oyuncak

Ege Üniversitesi Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Rana Varol, Pazarlar İlkokulu’na kitap ve oyuncak yardımında bulundu.Varol tarafından gönderilen kitaplar ve oyuncaklar Pazarlar İlkokulu idarecileri tarafından öğrencilere...

Ege Üniversitesi’nden Pazarlar İlkokulu’na Kitap Ve Oyuncak

banner390
Ege Üniversitesi Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Rana Varol, Pazarlar İlkokulu’na kitap ve oyuncak yardımında bulundu.

Varol tarafından gönderilen kitaplar ve oyuncaklar Pazarlar İlkokulu idarecileri tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Öğrenciler, ’Teşekkürler Ege Üniversitesi, Rana ve Sevda hocalarımıza teşekkür ederiz’ pankartları yazarak fotoğraf çektirdiler.

Pazarlar İlkokulu Müdürü Ünal Bek, “Okulumuza Ege Üniversitesi Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Rana Varol ve Kızı Sevda Varol tarafından gönderilen oyuncak ve kitaplar öğrencilerimize dağıtıldı. Öğrencilerimiz arasında sevinçle karşılandı. Sayın Prof. Dr. Rana Varol ve kızı Sevda Varol’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bizimle irtibata geçen ve aracı olan Sayın, Yrd. Doç. Dr. Erdinç Demiray ve Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Muammer Pullukçuya ’ ya teşekkür ederiz. Destek Sizden Başarı Bizden” dedi.(MB-EFE)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.