Güler’e Başsağlığı Ziyareti

Diyanet-Sen Kütahya Şubesi başkanı Nazif Kocaçoban ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce babası vefat eden Mustafa Güler’i ziyaret ederek başsağlığı diledi.Diyanet Sen Kütahya Şubesi yönetimi Belediye Başkanı Mustafa Güler’e taziye...

Güler’e Başsağlığı Ziyareti

banner390
Diyanet-Sen Kütahya Şubesi başkanı Nazif Kocaçoban ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce babası vefat eden Mustafa Güler’i ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Diyanet Sen Kütahya Şubesi yönetimi Belediye Başkanı Mustafa Güler’e taziye ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz günlerde vefat eden Belediye Başkanı Mustafa Güler’in babası Abdullah Güler’in ölümünden duydukları üzüntüyü dile getiren Diyanet- Sen Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban ve beraberindeki heyet Belediye Başkana başsağlığı dilediler.

Diyanet Sen Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban, ”Gerek Belediye Başkanımızın gerekse bizim sendika olarak çalışma programlarımızın yoğunluğu nedeniyle taziye ziyaretimiz bugüne nasip oldu. Belediye Başkanımıza Allah’tan sabır rahmetli olan değerli büyüğümüz Abdullah Güler’e de Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler’de taziye ziyaretinde bulunan Diyanet-Sen Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban başta olmak üzere beraberindeki heyete teşekkür etti.(İÖ-EFE)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.